„Kuršiai“ per vieną metimą krito prieš „Telšius“

ReAl moments - Reivytis Alfredas nuotr.

Dramatišką pergalę iškovojo „Telšių“ (7-5) komanda, kuri vieno metimo rungtynėse svečiuose 69:67 (19:20, 24:11, 12:19, 14:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (5-5).

Prasidėjus paskutinei minutei svečiai pirmavo keturiais taškais – 67:63, bet antruoju šansu puolime pasinaudojęs Laurynas Mikalauskas pelnė dvitaškį ir perpus sumažino atsilikimą – 65:67.

Tada Mindaugas Norkus ir Robertas Keliačius apsikeitė taškais bei „Telšiai“ paprašė minutės pertraukėlės (69:67).

Likus žaisti 10 sekundžių Ovidijus Kaminskis prametė dvitaškį, tačiau Deividas Rasys sugriebė kamuolį puolime ir nebesuteikė vilčių „Kuršiams“ (69:67).

Nugalėtojų gretose M. Norkus įsirašė dvigubą dublį – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Kuršiai“: Robertas Keliačius 13 (7 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 12, Laurynas Mikalauskas 11 (9 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 10.

„Telšiai“: Deividas Rasys 16 (8 atk. kam.), Mindaugas Norkus 12 (11 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 10.

18:01, balandžio 24 d.