Reklama

Palangos viešojoje bibliotekoje – skiautinių paroda „Mėlyna“

Reklama

Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje  sausio 2 – 30 dienomis eksponuojama skiautinių klubo ,,Viskas marga“ paroda „Mėlyna“. Neoficialus skiautinių klubas subūrė 10 moterų, kurios kuria, dalinasi idėjomis, patirtimi ir puoselėja rankų darbo tradicijos tęstinumą šiuolaikiniame kontekste. Vyraujanti mėlyna spalva tapo jungiančiu parodos motyvu, simbolizuojančiu ramybę, gilumą ir Palangos pajūrio dvasią.

Parodoje pristatomi darbai sukurti iš daugybės mažų audinio gabalėlių ir sujungti į vieną visumą: antklodes ir lovatieses, pagalvėles, užklotus, sienų dekoracijas (pano). Išvysite ir erdvinio skiautinių meno pavyzdžių: „reketukus“, dar vadinamus „žvaigždėmis“ „ežiukais“, ,,kerepėžais“ ar  „kerėplomis“. Visas šias technikas jungia lėtasis rankų darbas, pagarba medžiagai ir tradicijai. Tai ne tik siuvimo būdas, bet ir moterų patirties, bendrystės bei kūrybinio dialogo forma, gyvuojanti šiandien – jau šiuolaikiniuose skiautinių darbuose.

Skiautinių klubo ,,Viskas marga“ paroda „Mėlyna“ atvira visiems, besidomintiems tekstilės menu, tradiciniais amatais ir gyvąja kultūra.

 Kviečiame apsilankyti!

Pažymėkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter.

Palikite komentarą

captcha
Perkrauti

Įveskite CAPTCHA rodomus simbolius, kad patvirtintumėte, jog esate žmogus.

Apsaugota „SilentShield“

Ankstesnis įrašas

Kitas įrašas

Bendraukime
  • Facebook21K
  • Youtube32
  • Instagram981

Reklama

Reklama

Įkeliamas kitas įrašas...
Sekite
Paieška Populiariausi
Įkėlimas

Prisijungimas užtrunka 3 sekundžių...

Prisijungimas užtrunka 3 sekundžių...

Cart
Cart updating

ShopYour cart is currently is empty. You could visit our shop and start shopping.

Visi laukai yra privalomi.