Mieste įrengti rūbų ir avalynės konteineriai

Mieste įrengti rūbų ir avalynės konteineriai

Be palangiškiams jau įprastų mišrių buitinių atliekų, išrūšiuotų antrinių žaliavų ir žaliųjų atliekų, mieste neseniai atsirado pirmieji naujos paskirties konteineriai, kurie skirti tekstilės gaminiams.

Tai – pustrečio kubinio metro talpos metaliniai žalios spalvos konteineriai, kuriuose miesto gyventojai gali palikti nebereikalingus, tačiau dar tinkamus dėvėti rūbus bei avalynę.

"Namuose neretai susikaupia nereikalingi, jau pabodę drabužiai ar išaugti vaikų rūbai bei avalynė, kurią išmesti gaila, o atiduoti nėra kam. Naujieji konteineriai ir yra skirti būtent tokiems gyventojams, kurie turės kaip atsikratyti nereikalingais tekstilės gaminiais“,  –  aiškino UAB „Palangos komunalinis ūkis“ Atliekų skyriaus vyriausiasis vadybininkas Gintas Mackevičius.

Šiais konteineriais norintiems pasinaudoti miesto gyventojams reiktų įvertinti tai, kad jie skirti labdarai tinkamiems drabužiams ir aprangos aksesuarams: tvarkingiems rūbams, avalynei, rankinėms, užuolaidoms.

Minėti konteineriai nėra skirti tekstilės atliekoms, todėl į juos negalima mesti suplėšytų, nešvarių ir stipriai suteptų rūbų, tekstilės atraižų, kilimų, sintetinių dangų, pagalvių, antklodžių.

Palangoje surinkti rūbai ir avalynė bus perduoti Klaipėdoje esančiai „Ecoservice“ rūšiavimo aikštelei, o po to bus dalinami asmenims, kuriems reikalinga mūsų pagalba.

Iš viso mieste yra 10 tokių konteinerių: šalia paštomato „Lidl“ prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, prie „Rimi“ parduotuvės taromato, du konteineriai – Ganyklų gatvėje šalia senojo įvažiavimo į bendrovę „Palangos komunalinis ūkis“, dar du konteineriai – Taikos gatvėje, prie sendaikčių turgaus aikštelės, du – Rąžės gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, du konteineriai Šventojoje prie seniūnijos pastato bus pastatyti iki gegužės 1 dienos.

Tekstilės konteineriai yra su 60 litrų talpos atsidarančia dėže, į kurią reikia sudėti paliekamus rūbus ir tuomet dėžę užverti.

Jei gyventojai pastebės, kad konteineris yra užpildytas, prašome paskambinti komunalinei tarnybai telefonu 8 460 49008. Šis telefonas ir sąrašas tekstilės gaminių, kuriuos galima palikti, bus nurodytas ant konteinerio priklijuoto lipduko.

Mieste įrengti rūbų ir avalynės konteineriai, nuotrauka-1
UAB "Palangos komunalinis ūkis" rūbų ir avalynės konteineriai Palanga rūbai avalynė tekstilės atliekos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,961