Puolime strigę palangiškiai krito prieš Kauno „Žalgirio“ dublerius

Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“ (9-11) ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

Nuo pat rungtynių pradžios „Žalgirio“ dubleriai rengė sėkmingus išpuolius ir po 8 minučių jau turėjo susikrovę dviženklę persvarą (21:9).

Tuo metu „Kuršiai“ kaip tik strigo puolime – pataikė tik 1 iš 8 tritaškių.

Svečiai iš Palangos antrajame ir trečiajame kėlinyje pradėjo pataikyti geriau, tačiau vis dar vijosi varžovus (44:51).

Rungtynes jaunieji žalgiriečiai perlaužė lemiamo ketvirčio pradžioje, kuomet smogė spurtu 7:0, o Gytis Nemeikša dėjimu padidino pranašumą iki 19 taškų (65:46).

Per likusias 9 minutes palangiškiai dar bandė vytis, tačiau skirtumo jiems panaikinti nepavyko.

Kauno komandai Mantas Rubštavičius per 19 minučių pelnė 22 taškus (4/6 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Derekas Hanesas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 21 taškas (2/7 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 22 (4/6 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud., 28 naud.), Dominykas Stenionis 11 (2/5 trit.), Liutauras Lelevičius 10 (5 atk. kam.), Gytis Nemeikša (6 atk. kam., 2 blok.) ir Ugnius Jaruševičius (8 atk. kam.) po 7.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 21 (2/7 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Justinas Youngas 11 (5/6 dvit., 2 blok.), Ernestas Jaškus 10 (4/7 dvit., 4 kld.).