Lietuvos akrobatinių skrydžių grupė ANBO Palangoje surengs pasirodymą

Lietuvos akrobatinių skrydžių grupė ANBO Palangoje surengs pasirodymą

Lietuva nuo seno garsėja giliomis grupinių skrydžių tradicijomis, siekiančiomis laikus tarp dviejų pasaulinių karų. Bėgant metams, keitėsi ir lėktuvų ir lakūnų kartos. Dabartinės, deja, vienintelės Lietuvoje akrobatinės grupės ANBO pilotai – Rolandas Paksas, Robertas Noreika, Algimantas Žentelis ir Antanas Marčiukaitis – kartu skraido jau daug metų, puikiai žino bei jaučia vienas kitą, todėl gali labai žemame aukštyje įspūdingai ir saugiai demonstruoti sudėtingas aukštojo pilotažo figūras, atlikti unikalius ir nepakartojamus grupinius skrydžius po tiltais. Trumpąjį grupės pavadinimą ANBO pilotai pasirinko pagerbdami aviacijos konstruktoriaus, Lietuvos karo aviacijos vado, brigados generolo Antano Gustaičio atminimą.

Lietuvos akrobatinių skrydžių grupė ANBO Palangoje surengs pasirodymą, nuotrauka-1

ANBO grupės pasirodymais su dangų drebinančiu motorų riaumojimu, baltų ir spalvotų dūmų juostomis danguje, įspūdingais fejerverkais ir šviesų šou nuo visai šalia vienas kito skrendančių lėktuvų sparnų žavėjosi šimtai tūkstančių žiūrovų Pietų Korėjoje, Kinijoje, Rusijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje, bei Lietuvoje, o rugsėjo 10 d. savo pasirodymą dovanoja jums, mieli palangiškiai. Ateikite 18 val. į pajūrį prie tilto ir pamatysite nepakartojamą ir įspūdingą reginį.

Lietuvos akrobatinių skrydžių grupė ANBO Palangoje surengs pasirodymą, nuotrauka-2
Lietuvoje akrobatinės grupė ANBO pilotai Rolandas Paksas Robertas Noreika Algimantas Žentelis Antanas Marčiukaitis pasirodymas Palanga Palangos tiltas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933