Savivaldybėje lankėsi JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist

Savivaldybėje lankėsi JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist, Aurimas

Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist. Šiame susitikime taip pat dalyvavo mero patarėjas Pranas Žeimys, Savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Skritulskas, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Mitkevičiūtė. Susitikimo metu kalbėta apie Palangos kurortą, miesto infrastruktūrą, turizmą.

Ambasadorių taip pat domino, ar Palangoje juntamas sezoniškumas, kuo kurortas gyvena šaltuoju metų laiku. Diplomatui buvo pristatytos pagrindinės Palangos miesto plėtros kryptys – meras informavo, jog siekiant mažinti sezoniškumą, Palangoje pastaruoju metu statomi uždari kultūros, sporto objektai.

Meras Š. Vaitkus ambasadorių taip pat informavo, kad Palanga siekia į kurortą privilioti tarptautinio tinklo viešbučius. R. S. Gilchrist pažadėjo kviesti JAV investuotojus į Palangos kurortą.

Po susitikimo Savivaldybėje, ambasadorius buvo pakviestas į trumpą ekskursiją po Palangą, apsilankė Gintaro muziejuje. Vakare Š. Vaitkus kartu su R. S. Gilchrist dalyvavo JAV ambasados surengtame renginyje – JAV kino diplomatijos programos „American Film Showcase“ seanse, kurio metu pristatyta amerikiečių režisieriaus Hugo Berkeley dokumentinė juosta „Džiazo ambasadoriai“.

Palanga JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.