Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai

Arno STRUMILOS nuotr.
Arno STRUMILOS nuotr.

Vienas „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio patrauklumo bruožų yra tas, kad jame mielą sau užsiėmimą gali rasti net ir nelabai besidomintys didžiuoju sportu. 

Tačiau kuris lietuvis nenori bent kartą atsidurti lenktynininko kailyje?  

Geriausia tam vieta - maratoninės lenktynės Palangoje, kurių programoje jau penktus metus iš eilės automobilių slalomo mėgėjai turi galimybę savo jėgas išbandyti žiūrovų slalome. 

Net tris dienas, liepos 16-18 d.d., slalomo varžybose galės dalyvauti visi norintys, tiek žiūrovai, tiek ir slalomo varžybų dalyviai. Žiūrovų slalome galima dalyvauti su bet kokiu techninius reikalavimus atitinkančiu automobiliu, o trasą bus galima įveikti tiek kartų, kiek norima.

Pasak šių varžybų organizatoriaus Andrejaus Savčenkos, slalomo varžybų dalyviai varžysis trijose grupėse pagal automobilio pavaros tipą: varomi priekiniais ratais (FWD), galiniais (RWD) ir visais keturiais (AWD). Damos varžysis atskiroje klasėje. 

Greičiausieji išsiveš krūvą rėmėjų prizų ir bus pagerbti didžiojoje „Aurum 1006 km lenktynių“ scenoje.

Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-1, Arno STRUMILOS nuotr. Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-2, Arno STRUMILOS nuotr. Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-3, Arno STRUMILOS nuotr. Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-4, Arno STRUMILOS nuotr. Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-5, Arno STRUMILOS nuotr. Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-6, Arno STRUMILOS nuotr. Savo lenktynes pradėjo ir žiūrovai, nuotrauka-7, Arno STRUMILOS nuotr.
Aurum 1006 km lenktynės Palanga maratoninės lenktynės Palangoje maratoninės lenktynės žiūrovų slalomas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,042