Palangos gyventojams ramybę drumsčia vairuotojai

Palangos gyventojams ramybę drumsčia vairuotojai

Prasidėjęs vasaros sezonas į Palangą sugrąžino didelius srautus poilsiautojų. Čia vėl verda šurmulys, be kurio kurortas neįsivaizduojamas. Tiesa, vietiniams gyventojams ir vėl sugrįžo galvos skausmas – garsiai po daugiabučių langais lakstantys motociklai ir pašėlę automobilių vairuotojai.

Socialiniuose tinkluose netyla diskusijos dėl Palangos gatvėmis dideliu greičiu lakstančių poilsiautojų automobilių. Ramybės neranda ne tik arti centrinės miesto dalies gyvenantys, bet ir atokesnių miegamųjų rajonų gyventojai.

„Kur 30-ties ženklas stovi pralėkė didžiuliu greičiu. Juk čia gyvena vaikai, jie žaidžia kieme, gatvėse vaikšto žmonės“, – skundėsi Bangų gatvės gyventojas. Nors šioje gatvėje yra „gulinčių policininkų“, kurie turėtų stabdyti greičio mėgėjus, akivaizdu, kad ši priemonė įsiaudrinusių vairuotojų nenuramina.

Nelaukti svečiai – motociklininkai

Dėl motociklų keliamo triukšmo vaidai netyla jau seniai. Gyventojai sako neturintys ramybės, mat triukšmingi varikliai burzgia ir ankstyvą rytą, ir vėlų vakarą. Ypač kenčia šeimos, auginančios mažus vaikus.

„Ar visą vasarą būsime priversti klausytis motociklų keliamo garso? Ar visus metus teks kentėti automobilių cypavimą? Kokiais greičiai skraido motociklininkai miesto teritorijoje… Baisu“, – skundėsi kitas palangiškis.

„Kaip laksto motociklai… Neįmanoma ilsėtis, nei ryte, nei vakare išsimiegosi. Naktimis iš vis burzgia po langais, o karšta, užsidaręs juk nemiegosi“, – antrino moteris.

Savivaldybės planai nežinomi

Etaplius.lt kreipėsi į Palangos miesto savivaldybę ir teiravosi, ar į gyventojų skundus bus reaguojama, ar kurorte šėlstantys vairuotojai bus griežčiau drausminami. Tiesa, atsakymo iš valdžios redakcija iki šiol nesulaukė, todėl neaišku, ar kurorto gyventojų bėdos artimiausiu metu bus išgirstos.

Inga Varanavičienė,

Etaplius.lt
Palanga gyventojai ramybė triukšmas motociklai automobilių vairuotojai Palangos miesto savivaldybė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,859