Palangos baseinas duris vėl atvers birželio 12 dieną

Palangos baseinas duris vėl atvers birželio 12 dieną

Vyriausybei sušvelninus karantiną, po trijų mėnesių pertraukos, kitą penktadienį, birželio 12 dieną, duris vėl atvers Palangos baseinas. Ištikimiausių savo draugų penktadienį baseinas lauks įprastu laiku – nuo 7 valandos ryto. Lankytojai galės sportuoti ne tik plaukimo takeliuose, bet ir pramogauti sveikatingumo zonoje, pirtyse.

Nuo birželio 18 dienos baseino pastate atidaroma ir viešoji pirtis: ketvirtadieniais pirtyje bus laukiamos moterys, penktadieniais – vyrai.

Savo draugus baseinas kviečia pagražėjęs – karantino metu čia vyko kosmetinis remontas. Per pirmuosius baseino veiklos metus pastebėjus, kad kai kurių patalpų sienų paviršiai yra jautrūs drėgmei, jos buvo padengtos keraminėmis plytelėmis.

Po karantino atsidarantis baseinas lankytojams pasiūlys naujovę – modernią daugiafunkcinę 50 vietų sporto salę, kurioje yra įrengta keliasdešimt įvairių treniruoklių.

Atidarymo dieną karantinas šalyje dar nebus nutrauktas, todėl iki atskiro nurodymo baseine bus taikomi tam tikri apribojimai – lankytojų bus prašoma vienas nuo kito laikytis saugaus vieno dviejų metrų atstumo. Kaip laikomasi šio reikalavimo, stebės gelbėtojai ir baseino darbuotojai. Ši rekomendacija galios ne tik eilėje prie registratūros, bet ir pirtyse bei plaukimo takeliuose.

Atsižvelgiant į persirengimo kabinų skaičių, baseino paslaugomis vienu metu gali naudotis kiek daugiau nei 200 žmonių, tačiau jei baseine ir sveikatingumo zonoje lankytojams saugų atstumą išlaikyti jau taps sudėtinga, jų skaičius bus pradedamas riboti.

Bendrose baseino patalpose – vestibiulyje ir persirengimo kambariuose – lankytojų bus prašoma dėvėti veido kaukes, tačiau jų nereikės paslaugų zonoje.

Prie įėjimo į baseiną, persirengimo kambariuose, tualetuose bus sudaryta galimybė pasinaudoti rankų dezinfekciniu skysčiu.

Darbuotojai registratūroje bus apsisaugoję plastikiniais veido skydais. Keletą kartų per dieną baseino patalpose bus dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai: durų rankenos, turėklai, baldų paviršiai.

Abonementų galiojimas pratęstas

Nuo birželio 15 dienos, pirmadienio, pradės veikti ir vaikų plaukimo treniruotės, kūdikių mankštų užsiėmimai.

Vandens aerobikos pratimai šią vasarą nevyks, nes praėjusią vasarą tokie užsiėmimai nebuvo populiarūs, todėl buvo nuspręsta vasaros sezono metu jų atsisakyti. Tačiau atsiradus vandens aerobikos pageidaujančiųjų grupei, bus svarstoma apie šių užsiėmimų atnaujinimą ir vasarą.

Prieš karantiną abonementus įsigiję lankytojai jais galės naudotis nuo birželio 12 dienos – karantino metu neišnaudoti apsilankymai ir abonemento laikotarpis, kuriuo baseinas neveikė, yra pratęsti.

Palangos baseinas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,859