Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“

Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“

Kol visi gyvena gražiausių metų švenčių laukimu, ketvirtadieniais Palangos viešojoje bibliotekoje vaikams buvo rengiami edukaciniai užsiėmimai, kurių metu jie pasidarė po gražią kalėdinę dekoraciją.

Į užsiėmimus šįkart buvo pakviesti Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos penktokų klasių mokiniai.

Edukacinio užsiėmimo lektorė, floristė Asta Piliutikienė parodė vaikams, kaip iš gamtos gėrybių galima sukurti šventinę kompoziciją.

Visi iš pušų šakelių gamino eglutes, jas dekoravo dekoratyviniu „sniegu“ bei įvairiais papuošimais: džiovintais apelsino griežinėliais, cinamono lazdelėmis, kaspinėliais ir kt. Kiekvienas savo pagamintą dekoraciją galėjo parsinešti į namus ir papuošti kambarį.

Dėkojame lektorei ir užsiėmimo dalyviams ir linkime gražių, jaukių artėjančių švenčių!

Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“, nuotrauka-1 Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“, nuotrauka-2 Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“, nuotrauka-3 Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“, nuotrauka-4
Palangos viešoji biblioteka Edukacinių užsiėmimų ciklas „Advento ketvirtadieniai“ lektorė floristė Asta Piliutikienė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949