Po metų pertraukos palangiškė Paulina Skrabytė pristato naują dainą: išgirskite ir įvertinkite

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Visi esame sudėti iš dalių – ne tik kūnas, mintys, visas gyvenimas. Tačiau kodėl neretai mes taip sunkiai priimame vieną ar kitą savo dalį? Kiekviena ji yra svarbi, net jei tuo metu atrodo nemaloni ir skausminga, ji mus paverčia tuo kuo esame, padeda tapti žmogumi su savo istorija.“ Tokias mintis į savo naująją dainą „Iš dalių“ sudėjo atlikėja Paulina Skrabytė. Merginai dainą sukurti padėjo prodiuseris Leonas Somovas.

Po metų pertraukos palangiškė Paulina Skrabytė pristato naują dainą: išgirskite ir įvertinkite, nuotrauka-1, Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Su Leonu draugystė užsimezgė prieš kelerius metus, kai dalyvavau projekte „Lietuvos balsas“. Leonas buvo mano mokytojas. Tai žmogus, kuris mano pasaulėžiūrai ir muzikiniam keliui daro didžiulę įtaką. Labai vertinu šią bičiulystę ir tikiuosi, kad mūsų bendras kūrinys bus išgirstas ir suprastas“, – sakė Paulina. 

Paulinos gyvenime šiais metais daug įdomių pokyčių – ji persikraustė iš namų Palangoje gyventi į Vilnių. „Nors ir pasiilgau lėtesnio gyvenimo tempo pajūry, džiaugiuosi nauja aplinka, naujais žmonėmis. Visas naujoves priimu kaip iššūkius“, – sako Paulina. 

Naują etapą mergina pradėjo ir sulaukusi pasiūlymo iš radijo stoties ZIP FM. „Gavusi kvietimą išbandyti save vedėjos kėdėje labai nustebau. Vis pamąstydavau, kaip būtų įdomu save tokiame amplua pamatyti. Galų gale, likimas sudėliojo viską būtent taip, kaip yra dabar – slaptas troškimas išsipildė, tad mane kartu su Žygimantu Geču galite išgirsti nuo 10 iki 12 valandos per „ZIP FM“, – juokėsi atlikėja. 

Kaip ir dainoje, Paulina norėjo parodyti savo dalis – menininkės Monikos Gustaitės idėjos nutūpė Vaido Jokubausko fotografijose, kuriose įamžinta baltmė, Paulinos gyvenime atsiradusi netikėtai. Atlikėja atvirauja – ji atnešė supratimą, jog norėdami, kad mus priimtų, pirmiausia turime priimti ir mylėti save. „Tad labiausiai visiems to ir linkiu – meilės“, – šypsosi Paulina. 

Paulina Skrabytė atlikėja nauja daina Iš Dalių prodiuseris Leonas Somovas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949