Jurbarke skambėjo palangiškių dainos

Jurbarko kultūros Centro nuotr.
Jurbarko kultūros Centro nuotr.

Paskutinį rudens savaitgalį Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis “Guboja” ir Jūros šaulių vyrų choras, vadovaujamas Rimgaudo Juozapavičiaus, keliavo į Jurbarką. Šio miesto kultūros centro moterų choro “Lelija” vadovė Dalė Jonušauskienė pakvietė kolektyvus į chorinės muzikos šventę “Susitikimas dainoje”, skirtą Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms atminti.

Atvykę į Jurbarką, pietavome Samariečių valgykloje. Tuo pačiu paremdami šią labdaringą organizaciją.

Į Jurbarko kultūros centrą sugužėjo kolektyvai iš Raudondvario kultūros centro jaunučių ir suaugusių choras ”Svajonė”, Jurbarko kultūros centro du kolektyvai: jaunimo mišrus choras ir moterų choras “Lelija” bei Palangos kultūros ir jaunimo centro jau minėti du kolektyvai.

Šventės pradžioje nuskambėjo muzikinis spektaklis “Vargonėliai”, pasakojantis apie kompozitoriaus J. Naujalio vaikystę, didelę meilę muzikai ir jo kelią į platųjį muzikos pasaulį. Šį spektaklį žiūrovams padovanojo Raudondvario , J. Naujalio gimtinės, dainininkai.

Visi dalyvavę kolektyvai dovanojo žiūrovams savo dainų pynę. Palangiškai sulaukė audringų aplodismentų.

Renginio pabaigoje jungtinis choras iš širdies dainavo dvi Juozo Naujalio ir Maironio dainas – „Už Raseinių ant Dubysos“ ir „Lietuva brangi“. Dėkodama dalyviams, organizatoriams, žiūravams, renginio vedėja teigė, kad „gera daina nemiršta, ji išlieka amžinai, eidama iš lūpų į lūpas, iš širdies į širdį“.

Valdonė Juozapavičienė,

Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis “Guboja” Jūros šaulių vyrų choras chorinės muzikos šventė Jurbarkas Susitikimas dainoje
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,949