Žinia trečdaliui „Luminor“ klientų: bankas padės rasti pamainą kodų kortelėms

Žinia trečdaliui „Luminor“ klientų: bankas padės rasti pamainą kodų kortelėms

Nuo rugsėjo 10 d. „Luminor“ klientai nebegalės prisijungti prie interneto ar mobilaus banko ir tvirtinti mokėjimų, naudodami kodų korteles. Siekdamas padėti klientams pereiti prie saugesnių tapatybės nustatymo būdų, bankas ilgina kai kurių konsultavimo centrų laiką, o tai reiškia, kad Vilniaus konsultacijų centrai dirbs iki 19 val., o visuose banko centruose visoje Lietuvoje papildomos konsultantų komandos mokys klientus naudotis „Smart-ID“. Klientai raginami nepalikti prisijungimo priemonių pakeitimo paskutinei dienai. 

„Pensijų reforma parodė, kad dažniausiai gyventojai pradeda rūpintis svarbiais pokyčiais paskutinėmis dienomis. Banko konsultavimo centruose tuomet susidaro eilės, – teigia „Luminor“ klientų konsultavimo centrų departamento vadovė Giedrė Blazgienė. – „Smart-ID“ galima įsidiegti namuose, eiti į banką nebūtina. Kilus klausimų, kaip programėlę įsidiegti, „Luminor“ interneto puslapyje pateikta vaizdo instrukcija, be to, galima pasikonsultuoti  telefonu. Jeigu klientui vis tiek nedrąsu ir jis norėtų apsilankyti banke, raginame tai daryti kuo anksčiau. Nors ir planuojame papildomus konsultantus, gali būti, jog prieš rugsėjo 10-ąją aptarnavimo laikas konsultacijų centruose pailgės”. 

Ilgesnis darbo laikas Vilniuje bei papildomos konsultantų komandos kituose miestuose skirtos maždaug trečdaliui „Luminor“ klientų, kurie prie banko internete prisijungia naudodami kodų korteles. Atvykusiems į banko konsultacijų centrus „Luminor“ darbuotojai padės atsisiųsti nemokamą mobiliąją programėlę „Smart-ID“, ją įsirašyti bei pradėti naudotis. Bankas primena, kad pasitarti dėl „Smart-ID“ konsultacijų centre, su savimi nepamirštų atsinešti ir dabartinės savo prisijungimo prie interneto banko priemonės – kodų korteles. 

Saugesni ir pažangesni tapatybės nustatymo būdai visiškai pakeis „Luminor“ kodų korteles, kurios rugsėjo 10 d. nustos galioti dėl griežtėjančių ES reikalavimų. Klientai gali rinktis iš keturių tapatybės nustatymo priemonių: nemokamos programėlės „Smart-ID“, mobiliojo parašo, elektroninio parašo bei kodų generatoriaus. 

Turintiems išmanųjį telefoną pradėti naudotis „Smart-ID“ paprasta. Nemokamą programėlę į išmanųjį telefoną galima atsisiųsti iš programėlių parduotuvių „App Store“ arba „Google Play“. Su „Smart-ID“ galima prisijungti prie visų didžiausių Lietuvos bankų internete.

Luminor Smart-ID
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,889