Palangoje sulaikyti trys ilgapirščiai iš poilsiautojų galimai vogę telefonus

Palangoje sulaikyti trys ilgapirščiai iš poilsiautojų galimai vogę telefonus

Palangos m. policijos komisariato pareigūnai nustatė ir sulaikė tris vaikinus, iš poilsiautojų galimai vogusius mobiliojo ryšio telefonus – du iš jų dar nepilnamečiai.

2004 m. ir 2002 m. gimę vaikinai patykodavo kol Palangos paplūdimio kopose poilsiautojai užsnūsdavo ar prarasdavo budrumą, ir prisėlinę pasisavindavo mobiliojo ryšio telefonus ar rankines bei krepšius, kuriuos čia pat krūmuose ir iškraustydavo. Kitų vertybių ar asmeninių daiktų ilgapirščiai neimdavo, juos domino tik mobiliojo ryšio telefonai, kuriuos 1998 m. gimęs jų bendrininkas nunešdavo į lombardus.

Pagal nurodytus požymius policijos pareigūnai netruko susekti ir sulaikyti vieną iš įtariamųjų – 2002 m. gimusį, už vagystę jau teistą vaikiną. Netrukus išaiškinti ir kitu du bendrininkai, visiems jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiuo metu Palangos policijos pareigūnai turi 10 galimai šių jaunuolių pavogtų mobiliojo ryšio telefonų, visų jų savininkai nustatyti, dalis telefonų jau grąžinta, likusieji bus grąžinti netrukus. Dalis nukentėjusiųjų į policiją dėl pavogtų telefonų net nebuvo kreipęsi.

Primename, jog būtumėte budrūs ir saugotumėte savo asmeninius daiktus, nes kol jūs ilsitės, ilgapirščiai „dirba“.

Klaipėdos apskr. VPK
Palanga ilgapirščiai poilsiautojai telefonai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,889