Draugams ir kolektyvams: dviejų dienų 20 procentų akciją grupiniams bilietams

Draugams ir kolektyvams: dviejų dienų 20 procentų akciją grupiniams bilietams

Gruodžio 22 d. Palangos koncertų salėje įvyksiančio Džordanos Butkutės koncerto rengėjai šiandien paskelbė, jog norintieji renginyje apsilankyti su būriu draugų ar bendradarbiaisšiandien ir rytoj bilietus gali įsigyti su 20 procentų nuolaida.

„Norime, kad draugai ar bendradarbiai Kalėdas pasitiktų ne uždaruose vakarėliuose, o surengtų sau įsimintiną išvyką į koncertą. Džordaną– Lietuvos estrados pažiba, o jos hitus daugelis žinome mintinai. Tad neabejojame, kad tikrai ilgam įsiminsite šventinį vakarą, kai visi kartu su Džordana bei būriu draugų ar kolegų dainuosite „Išvažiuosiu prie jūros“, „Vienas namuose“ ar „Nemylėjau tavęs“.Didžiąją dalį programos sudarys būtent gerai žinomi hitai. Scenoje kartu su Džordana išvysime ir muzikos grupę bei gražiąsias pritariančiojo vokalo merginas“,– skelbia koncerto rengėjai.

Pasirodymui Palangoje taip pat rengiamas ir šventinis koncerto apšvietimas.

Nepamirškite, jog šiemet pagrindinė Palangos eglė bus įžiebta būtent prie Koncertų salės, tad šventinė nuotaiką miestiečiams bei svečiams kurs ir išskirtinai papuošta kurorto žaliaskarė.

„V.P.“ inf.

Palangos koncertų salė koncertas Džordana Butkutė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,918