Apšviestas link ligoninės vedantis dviračių ir pėsčiųjų takas

 Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.

Dviračių ir pėsčiųjų takas, vedantis iki miesto ligoninės bei miesto kapinių, intensyviai naudojamas visus metus. "V.P." nuotr.

Tamsiuoju paros laiku jau apšviečiamas beveik visas maždaug dviejų kilometrų ilgio takas. „Neapšviesta liko tik 300 metrų atkarpa – ta tako dalis, kur reikia kloti kabelius. Šiuos darbus atliksime pavasarį, kai leis oro sąlygos“, – sakė miestą tvarkančios bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.

Dviračių ir pėsčiųjų takas, vedantis iki miesto ligoninės bei miesto kapinių, intensyviai naudojamas visus metus. Prieš dvejus metus jis buvo atnaujintas ­– pakeista tako asfalto danga, taip pat, atsižvelgiant į gyventojų pageidavimus, čia įrengta daugiau suoliukų. „Tačiau pritemus gyventojams buvo nepatogu juo naudotis, nes takas buvo tamsus ir niūrus, todėl buvo būtina išspręsti apšvietimo klausimą. "Dabar takas apšviestas, tad pasiekti miesto ligoninę ar kapines tapo patogiau ir saugiau“, – sakė Š. Vaitkus.

 "V.P." inf.

Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922