UAB „PALANGOS ŠILUMOS TINKLAI“ HIDRAULINIŲ BANDYMŲ METU ŠILDYMO SISTEMOSE CIRKULIUOJANTĮ TERMOFIKACINĮ VANDENĮ DAŽO FLUORASCEINU

UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad hidraulinių bandymų metu (ar esant termofikacinio vandens nutekėjimui) UAB „Palangos šilumos tinklai“ šildymo sistemose cirkuliuojantį termofikacinį vandenį dažo fluorasceinu. Tai yra žalios spalvos dažai, kurie padeda nustatyti vamzdynų, pastatų vidaus šildymo sistemų ir karšto vandens ruošimo įrenginių nesandarumus. Fluorasceiną leidžia naudoti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

kitos naujienos

Esant nesandariam karšto vandens šildytuvui, termofikacinis vanduo gali patekti ir į buitinius karšto vandens vartojimo prietaisus, geriamąjį vandenį. Fluorasceinu nudažytas vanduo yra nekenksmingas, tačiau jo gerti nerekomenduojama.

 Pastebėjus lauke, gatvėje ar iš čiaupo bėgantį ŽALIOS  spalvos vandenį, prašome pranešti UAB „Palangos šilumos tinklai“ Klientų aptarnavimo skyriui (8 460) 53509 arba budinčiam dispečeriui (8 460) 52246.

PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖ
UAB„PALANGOSŠILUMOSTINKLAI“HIDRAULINIŲBANDYMŲMETUŠILDYMOSISTEMOSECIRKULIUOJANTĮTERMOFIKACINĮVANDENĮDAŽOFLUORASCEINU
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,829