Naujienos - Lietuvos mažojo futbolo vicečempionai (2007 m. gim.)

Balandžio 22-23 dienomis Vilniuje vyko 2017 metų Lietuvos mokinių (2007 m. gim.) mažojo futbolo 5x5 čempionato finalinės varžybos. Į finalinį etapą pateko keturios geriausios Lietuvos komandos: VFA Geležinis Vilkas, Palangos FK Gintaras, FA Žalgirietis, Panevėžio FA-FK Panevėžys. Varžybos vyko rato sistema, o nugalėtojais tapo daugiausiai taškų surinkusi komanda. Trenerio Albino Radecko treniruojama FA-FK Panevėžys komanda laimėjo dvi ir vienerias varžybas pralaimėjo. Panevėžiečiai rezultatu 3:1 nugalėjo VFA Geležinis Vilkas komandą, 6:0 sutriuškino FA Žalgirietis komandą, o Palangos FK Gintaras komandai pralaimėjo rezultatu 2:0. Surinkę šešis taškus mūsų akademijos auklėtiniai čempionate užėmė antrąją vietą.

Finalinio etapo rezultatai:

I vieta - Palangos FK Gintaras;

II vieta - Panevėžio FA-FK Panevėžys;

III vieta - VFA Geležinis Vilkas;

IV vieta - FA Žalgirietis.

Komandos apdovanotos taurėmis, medaliai ir diplomais. Asmeniniais prizais apdovanoti geriausi finalinių varžybų žaidėjai:

panevėžietis Adas Jasiūnas tapo geriausiu vartininku, o Matas Dilys - geriausiu gynėju.

Vicečempionais tapo: Adas Jasiūnas, Matas Pušnys, Matas Dilys, Arminas Astafejevas, Augustas Butkus, Augustas Gedžiūnas, Majus Žižys, Gustas Muraška, Nojus Mulevičius, Eimantas Žižiūnas, Aronas Šlikas.