Alibi.com

Žanras
Comedy
Šalis
France
Metai
2017
Vaidina
Philippe Lacheau, Élodie Fontan, Julien Arruti
Režisierius
Philippe Lacheau
Scenarijaus autorius
Julien Arruti (screenplay), Pierre Dudan (screenplay)
Laikas
1h 30min

Greg founded a company called Alibi.com that creates any type of alibi. With his associate, Augustin, and Medhi his new employee, they devise unstoppable stratagems and stagings to cover their clients. But meeting Flo, a pretty blonde who hates men who lie, will complicate Greg's life, which begins by hiding the true nature of his activity. During the presentation to parents, Greg understands that Gérard, the father of Flo, is also one of their clients .

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai