Krzysztof Kobyliński – pianinas
Rivka Shabi – vokalas
Dima Gorelik – gitara
Waldemar Lindner – mušamieji
Edi Sanchez – bosinė gitara

Krzysztof Kobyliński – lenkų kompozitorius, pianistas, kelių džiazo, etninės, neoklasikinės ir elektroninės muzikos albumų autorius. Etnodžiazo festivalio „Palmjazz“ įkūrėjas ir prodiuseris bei „Jazovia Centre“ direktorius Gliwice mieste, Lenkijoje.

Krzysztof Kobyliński KK Pearls atliekama muzika puikiai išreiškia daugiakultūriškumą, atsiradusį dėl menininkų įvairių šaknų ir jų meno šaltinių. Lyderio kompozicijos palieka muzikantams plačią erdvę improvizacijai, kurios metu atkuriamos įvairios meno vizijos. Aistra, susijusi su subtilia technika, leidžia Dimai Gorelikui laisvai improvizuoti Ukrainos ir Artimųjų Rytų motyvais. Įdomu yra tai, kad jo grojimas gitara organiškai dera su Edi Sanchez, bosinės gitaros meistro iš Kolumbijos, partijomis. Waldemaras Lindneris, etnodžiazo perkusininkas, atlieka ne tik ritmo funkciją, bet yra ir pilnavertė muzikinių kokteilių, kurias sukūrė menininkai, sudedamoji dalis. Kaip pianistas, o čia kaip kompozitorius ir lyderis, Krzysztof Kobyliński intelektualiai išreiškia muzikoje esančias emocijas, suteikdamas melodikai originalių spalvų. O beribis, hipnotizuojantis Reut Rivka Shabi balso žavesys nuskraidina klausytojus į kitą realybę.

Rivka Shabi vilioja auditorijos širdis dainuodama neįprastai, hipnotizuojančiai atliekant improvizacijas. Sopranas „Reut Rivka“ yra jauna Izraelio baroko, operos ir šiuolaikinės muzikos atlikėja, universalus vokalas ir puiki improvizatorė. Dainininkė dirbo kaip solistė Amsterdamo Concertgebouw, Olandijos nacionalinėje operoje, Anton Philipszaal Hagoje, Samuelio Becketto teatre, Dubline, šiuolaikinės muzikos festivalyje „Dag in de Brandig“, festivalyje „Montalbâne“ (Vokietija), „Festivalique Classique“ (Haga), Jeruzalės muzikos centre, Izraelio filharmonijoje ir kitur. Reut Rivka Shabi yra Amerikos–Izraelio vokalo ir Hagos Karališkosios konservatorijos stipendininkė. Būnant aštuoniolikos jai buvo suteiktas išskirtinis muzikanto vardas Izraelio armijoje, kurioje ji tarnavo dalyvaudama įvairiuose renginiuose ir ceremonijose dainuojant su Izraelio karinių pajėgų kameriniu orkestru. Keturiolikos metų ji debiutavo savo su Izraelio filharmonijos orkestru.