Gegužės 24 – 26 dienomis jau dvidešimtpenktus metus iš eilės vyks Lietuvos asociacijos „Sportas Visiems“ organizuojamas festivalis „SPORTAS VISIEMS“, kurio metu festivalio dalyviai galės išmėginti daugiau nei 70 aktyvių fizinių veiklų, tame tarpe ir ZUMBĄ!
Zumba Paplūdimys – tai trečius metus iš eilės organizuojamas šokių ir fitneso renginys Palangos paplūdimyje, sutraukiantis daugybę Zumbos ir aktyvios veiklos mylėtojų iš visos Lietuvos. Kviečiame visus Palangos miesto gyventojus ir festivalio svečius į nuostabų „ZUMBA BREACH PARTY“ paplūdimio vakarėlį!
Smėlis, jūrą, Lotynų Amerikos muzika, nuostabi nuotaika, užburiantys šokių judesiai ir profesionalių trenerių charizma nepaliks nė vieno abejingo! Pasitikime vasarą - Palangoje!
Daugiau apie Lietuvos asociacijos "Gimnastika visiems" renginius Palangoje ir registraciją į juos rasite http://www.sportasvisiems.lt/
Renginio data ir laikas: Gegužės 26 diena (SEKMADIENIS), 12:00 val.
Renginio trukmė: 2 val.
Renginio vieta: Paplūdimys prie Palangos tilto (kairėje pusėje ateinant nuo J. Basanavičiaus al.)

DĖMESIO! Treneriai norintys dalyvauti “ZUMBA BEACH PARTY” iki geguzės 15 d. turi pateikti išankstinę registraciją https://forms.gle/GG9ZaLTkT5w7yAvx8