„GRUODŽIO SUSITIKIMAI“. Metų sandūros melodijos

„Reveransas muzikai ir klausytojams, atsisveikinant su prabėgančiais metais ir pasitinkant atkeliaujančius” – tokią šventiškai melodingų koncertų ciklo koncepciją apibūdina idėjos autorė - dainininkė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Asta Krikščiūnaitė. 
Jos iniciatyva gruodžio renginių kalendorius jau antrąkart pasipildė koncertų ciklu „Gruodžio susitikimai”. Vilniaus paveikslų galerijoje ir Palangos gintaro muziejuose jaukias erdves užpildys susitikimai su elegantiška muzika ir jai atsidavusiais menininkais. Tai – ir muzikos mylėtojams gerai pažįstami muzikantai, ir jauni bei ambicingi jaunosios kartos atlikėjai. Kiekvienas „Gruodžio susitikimas“– vis kitoks, išskleidžiantis savo muzikinę poemą. Didikų laikų persmelktose menėse – maloni, populiari, tačiau ne lėkšta muzika, publikai parinkta net keturių šimtmečių epochų kūrinių. Juos visus sieja švelnios romantikos atspalviai: mąslus, melancholiškas, svajingas, kiek įnoringas, koketiškas, šokinis, ir pan. Netrūks ir aistringesnių melodijų - sumanytojai į programas įliejo pas mus rečiau matomų žanrų, antai – kalėdinių filmų muzikos, pasaulinės miuziklų klasikos, violončelės miniatiūrų, džiazo improvizacijų, Pietų Amerikos skambesių ir kt. 

Palangos gintaro muziejuje – du „GRUODŽIO SUSITIKIMŲ” vakarai: 

Gruodžio 27 d. 18 val. su programa „MUZIKINIS TÊT À TÊT” lankysis užsienyje profesinių aukštumų siekiantys pianistė ONUTĖ GRAŽINYTĖ ir AUGUSTAS GOCENTAS (violončelė), programoje – L. van Beethoven Sonata No. 5; R. Schumann Adagio ir allegro; J. Brahms Sonata No. 2; N. Paganini, variacijos operos ,,Mozė Egipte" tema.


Sugalvoti norą pasitinkant Naujuosius linkės trys žavios jaunos menininkės – sopranai MILDA BARONAITĖ, RASA DZIMIDAITĖ ir pianistė MILDA UMBRUSEVIČIŪTĖ.
Gruodžio 31 d. 16 val. Gintaro muziejuje programoje „SUGALVOK NORĄ” skambės dainos, miuziklų, kino filmų garso takeliai, netrūks jaunatviško moteriško žavesio. Programoje – G. Gershwin, A. L. Webber, J. Offenbach, G. Rossini, F. Loewe, L. Bernstein ir kt.

Bilietus galima įsigyti sistemoje www.bilietai.lt bei Palangos gintaro muziejuje likus 1 val. iki koncerto pradžios
Organizatorių informacija VšĮ „Cantus firmus“.