„Palangos“ klubas, po mėnesio pertraukos A lyga čempionate, kviečia Jus į futbolo šventę. 20-ojo turo rungtynėse Palangos miesto stadione, aikštės šeimininkams iššūkį meta kauniečiai „FK Kauno Žalgiris“ futbolininkai.Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją šalies pirmenybėse išgyvenanti „Palangos“ ekipa - alkana pergalių, tad kur daugiau, jei ne namie, tarp savo nuostabių sirgalių, galime siekti pozityvaus rezultato. Tarpusavyje dukart šiame sezone klubai jau sužaidė, o palangiškiai abejose rungtynėse taškus - iškovojo. Pirmąją akistatą Klaipėdoje, „Palanga“ laimėjo rezultatu 1:0, Antrajame rate laikinojoje sostinėje, komandos išsiskyrė be įvarčių.
Pertraukos metu abi komandos nežymiai pakeitė veidus, tad būtent Palangos miesto stadione, įsitikinsime, kuri komanda tą laikotarpį be oficialių susitikimų išnaudojo geriau.
20-ojo A lygos turo rungtynių tarp „Palangos“ ir „Kauno Žalgirio“ prasidės antradienį, 18 val. Laukiame visų Jūsų, nes #KartuGalimeDaugiau