KĄ ŽMONĖS PASAKYS
WHAT WILL PEOPLE SAY
HVA VIL FOLK SI
2017 / Norvegija, Vokietija, Švedija, Indija / 100 min / N-13

Režisierius - Iram Haq
Scenarijaus autoriai - Iram Haq
Aktoriai - Maria Mojdeh Nawabi Estanegzai, Adil Hussain, Rohit Saraf, Ali Arfan, Sheeba Chaddha, Lalit Parimoo, Ekavali Khanna
Prodiuseriai - Maria Ekerhovd
Operatorius - Nadim Carlsen
Montažas - Janus Billeskov Jansen, Anne Østerud
Kompozitoriai - Martin Pedersen, Lorenz Dangel
Pardavimo agentas - Beta Cinema
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Dialogai - norvegų, urdų
Subtitrai - lietuvių

„Nors tai ir išgalvota istorija, ją pasakoja panašioje socialinėje terpėje užaugusi režisierė. Ji – ne apie paauglišką maištą, bet apie įkvepiančią kovą už savo teises ir tokia įtaigi, kad nejučia imi mąstyti, kiek tokių istorijų esama šiais laikais sparčiai besimaišančiame pasaulyje.“ (A. Račaitytė)

Šešiolikmetė Niša gyvena dvigubą gyvenimą. Namuose su šeima ji yra tobula pakistaniečių dukra, tačiau leisdama laiką su draugais ji – paprasta norvegų paauglė. Kai jos tėvas pagauna ją glamonėjantis su savo norvegu vaikinu, du Nišos pasauliai negailestingai susiduria. Norėdamas ją pamokyti taip, kad nekiltų pagunda pakartoti tokio elgesio, Nišos tėvas nusprendžia per prievartą išvežti merginą pagyventi su konservatyviais giminaičiais Pakistane. Iš pradžių Niša jaučiasi vieniša ir išsigandusi šalyje, kurioje dar niekada nebuvo, bet palengva iš naujo atranda savo tėvų kultūrą.