KANDELARIJA
CANDELARIA
2017 / Kolumbija, Vokietija, Norvegija, Argentina, Kuba / 90 min / N-13

Režisierius - Jhonny Hendrix Hinestroza
Scenarijaus autoriai - Jhonny Hendrix Hinestroza, Maria Camila Arias, Abel Arcos, Carlos Quintela
Aktoriai - Verónica Lynn, Alden Knigth, Philipp Hochmair, Manuel Viveros
Prodiuseriai - Jhonny Hendrix Hinestroza, Claudia Calviño, Federico Eibuszyc, Barbara Sarasola-Day, Juan Diego Villegas, Roman Paul Gerhard Meixner, Dag Hoel
Operatorius - Soledad Rodriguez
Montažas - Jhonny Hendrix Hinestroza, Anita Remón, Mauricio Leiva
Pardavimo agentas - Beta Cinema
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Dialogai - ispanų
Subtitrai - lietuvių

„Nuoširdumo, optimizmo ir humoro kupina drama, kurioje uždegančiai atrodo anksčiau kine nevaidinę aktoriai. Jie įtikins, kad atrasti meilę niekuomet nevėlu. Šviesus filmas stebina, provokuoja, pravirkdo, skatina šypsotis ir ilgam lieka širdyje.“ (E. Pukšta)

1991-ieji, Havana. Po Šaltojo karo pabaigos ir Tarybų Sąjungos iširimo Kuboje įsigalioja griežtas prekybos embargas. Tik 75-erių Kandelarijos ir metais vyresnio Viktoro gyvenimas lieka toks pat. Rutiną nutraukia Kandelarija, parsinešusi darbe rastą vaizdo kamerą. Pora smalsiai eksperimentuoja, mėgina nufilmuoti akimirkas, kai patys šoka, bučiuojasi ir mylisi. Jie atgaivina užgesusios meilės kibirkštį ir taip įsijaučia į aistringus žaidimus, kad pamiršta apie įsismarkavusią Kandelarijos ligą. Dabar jie nesivaržydami švenčia gyvenimą. Vieną dieną kamera dingsta. Nerimaudamas netekti staiga sugrįžusios laimės ir džiaugsmo Viktoras išsiruošia į pavojingiausią Havanos rajoną, kuriame įmanoma rasti bet kokį pavogtą daiktą.