Jonas Vozbutas 
(mokyt. Vaida Mikalauskienė)

Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokinys, Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ bei Mažeikių Rotary klubo globotinis.

Jonas Vozbutas gimė 2005 m. birželio 13 d. Lietuvoje, Mažeikių mieste. Septynerių metų pradėjo mokytis groti akordeonu Mažeikių privačioje akordeono mokykloje „Domisolė“. Nuo 2014 metų Jonas pradėjo lankyti ir šiuo metu mokosi Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos 7-oje akordeono klasėje. Jono mokytoja- Vaida Mikalauskienė. 
Muzikavimas Jonui yra mėgstamiausias užsiėmimas. Kai jis mokosi naujus kūrinius arba ruošiasi pasirodymams praranda laiko pojūtį, gali valandų valandas groti savo mylimiausiu instrumentu – akordeonu. Akordeoną Jonas vadina savo geriausiu draugu. Didžiausia Jono svajonė – tapti žinomu akordeono atlikėju visame pasaulyje ir groti didžiausiose pasaulio scenose. 
Grodamas šeštus metus Jonas yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas ir prizininkas Lenkijoje, Čekijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Latvijoje, Portugalijoje, Vokietijoje. 
Jonas yra aktyvus įvairių koncertų ir festivalių dalyvis. Scenoje yra grojęs kartu su „Baltic Kremerata“, Lietuvos, Šiaulių, Klaipėdos miestų, Vilniaus Šv. Kristoforo kameriniais orkestrais. Ne vieną kartą yra koncertavęs užsienyje: 2015 metais grojo Lietuvos ambasadoje Vokietijoje, 2016 metais po tarptautinio konkurso „Klingenthal“, jis kartu su kitais konkurso nugalėtojais buvo pakviestas groti Berlyno filharmonijoje, 2017 metais grojo Duisburgo miesto publikai.
Nuo 2016 metų Jonas yra Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo ir Mažeikių Rotary klubo stipendininkas.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga koncertas nemokamas!

Kviečiame į spalvingą vasaros renginį – XXIV Tarptautinį akordeono festivalį PALANGA 2018, liepos 31- rugpjūčio 5 dienomis!

Organizatoriai:
LIETUVOS AKORDEONISTŲ ASOCIACIJA

Rėmėjai:
LIETUVOS KULTŪROS TARYBA

Festivalį globoja:
PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖ

Koncertų erdvės:
Palangos Kurhauzas, Grafų Tiškevičių al. 1
Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34a
S. Vainiūno muzikos mokykla, Maironio g. 8

Daugiau informacijos apie festivalį ir koncertus http://www.palanga.akordeonofestivalis.lt


#akordeonofestivalispalanga #palanga #palangoskurhauzas #koncertas#festivalis #lietuvosakordeonistuasociacija #palangoskurortomuziejus#kurhauzosale #jonasvozbutas