Liepos 14 -ą dieną 20 val. Palangos koncertų salėje su jubiliejine programa „Powered by music“ vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs viena iš elitinių Rusijos pop muzikos grupių – „A‘Studio“.

2017 metų liepos mėnesį „A‘Studio“ kolektyvui sukako lygiai 30 metų. Viena populiariausių Rusijos pop muzikos grupių su jubiliejų mininčia įspūdinga šou programa rengia turą po įvairias Europos šalis, o „A‘Studio“ fanų Lietuvoje džiaugsmui kolektyvo koncertų žemėlapyje yra ir Lietuvos vardas. Tiesa, jubiliejinį pasirodymą gerbėjai turės progą išvysti tik kartą, ir tik Palangos koncertų salėje.

Per šį laikotarpį grupės kūrybiniame bagaže - dešimt studijinių albumų, daugiau kaip 30 oficialių video klipų, prestižiniais Rusijos apdovanojimais nominuoti hitai „Uletaju“, „Tak ze kak vse“, „Papa mama“, išskirtiniai pasirodymai įviariuose televiziniuose projektuose bei nesuskaičiuojama daugybė koncertų Rusijoje, Kazachstane, Moldovoje, Gruzijoje bei daugelyje kitų Rytų Europos ir Baltijos šalių.

Grupė yra sulaukusi ne vieno garsaus apdovanojimo, įskaitant „Muz-TV“ titulą, kuriuo ji buvo įvertinta geriausia 2010 ir 2011 metų popmuzikos grupe. 2007 metais geriausios grupės pripažinimo „A‘Studio“ sulaukė ir iš prestižinių MTV Rusijos muzikos apdovanojimų. Tuo tarpu kūrinys „Uletaju“ (liet. „Išskrendu“) 2005 metais buvo nominuotas metų daina. 2012 metais „A‘Studio“ trečią kartą iš eilės triumfavo „Muz-TV“ organizuojamuose apdovanojimuose, „Geriausios pop muzikos grupės“ kategorijoje.

„A‘Studio“ atlikėjai ir muzikantai yra ypač vertinami už natūralų, gyvą kuriamos muzikos skambesį, o taip pat priklauso Rusijos pop muzikos karalienės vadinamos Alos Pugačiovos muzikiniam teatrui. Šiandien legendinės grupės kolektyvą sudaro jos įkūrėjai Baigali Serkebayevas (kompozitorius, klavišiniai) ir Vladimiras Miklošchichas (bosinė gitara), gitaros virtuozas Fiodoras „Federico“ Dosumovas, energingasis Eugenijus Dalsky‘is (būgnai), ir, žinoma, išskirtinio talento ir grožio vokalistė Katie Topuria.
Nepakartojamas Katie‘s vokalas ir užburiantis sceninis įvaizdis sukurs ypatingą atmosferą, kuri sukaustys jūsų dėmesį jau liepos 14 –ą dieną Palangos koncertų salėje.