Iniciatyvos „Idea2show“ tikslas - suburti pirmąją Klaipėdoje neformalią freelancer'ių susitikimų, patirčių ir mokymosi platformą. 

Ko dažniausiai pasigenda freelancer'iai? Darbo komandoje, galimybės pasidalinti savo mintimis su kolegomis, paprasčiausio pokalbio apie pasitaikančias jų veikloje problemas, motyvacijos nusistatyti naujas judėjimo kryptis. „Idea2show“ grupė padės jums geriau išsiaiškinti savo tikslus, palaikyti santykius tiek su skirtingos, tiek su tos pačios srities freelancer'iais, ir net nustatyti sau naujas galimybių ribas! Juk nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas yra geriausia motyvacija! 

Pirmojo susitikimo svečiai konsultantai ir lektoriai Simona Laiconaitė ir Mantas Žalkauskas, didelę patirtį akseleratoriuose ir inkubatoriuose sukaupę verslo mentoriai, jums yra paruošę intensyvų trijų valandų užsiėmimą „Freelancer’s guide to the galaxy arba trys valandos jogos tavo karjerai“ , padėsiantį sukurti, įsivertinti ir ištransliuoti vertę, kuriamą jūsų klientui. 

Pirmojo susitikimo, birželio 4 d. svečiai:

Simona Laiconaitė - Inovacijų bei verslo mentorė ir konsultantė, Fuckup Nights Vilnius ir Nailed it Vilnius įkūrėja ir renginių apie verslo nesėkmes organizatorė, mados prekės ženklo MadMona kūrėja. „Transparency International“ Lietuvos skyriaus patariamosios tarybos narė

Mantas Žalkauskas Mantas Žalkauskas - mokymo(si) specialistas, padedantis individams ir komandoms mokyti(s) iš savo patirties bei priimti kokybiškus veiklos sprendimus. Freelancer'is iš trečio karto, bet jau šešerius metus. Nesibodi keisti profesijos ir šiuo metu planuoja kelionę aplink pasaulį.

Simona ir Mantas pristatys penkis temų blokus, su kuriais startuosite kuriant savo asmeninę freelance imperiją. Kiekvieną teorinį pranešimą seks praktinė dalis, kurios metu ne tik stiprinsite savo kompetencijas, bet ir galėsite iš karto gauti grįžtamąjį ryšį tiek iš kolegų, tiek iš lektorių. 
Prisijunkite prie mūsų freelancer'ių Meetup‘o, jei kyla klausimų, kaip...
...suprasti, užfiksuoti ir klientui iškomunikuoti savo produkto ar paslaugos privalumus?
...už savo darbą gauti norimą atlygį? 
...networkinti? 
...suburti efektyvią komandą?
...potencialiam investuotojui ar klientui pateikti ir iškomunikuoti save, kaip prekės ženklą? 
Ateityje diskusijų ir dirbtuvių temas susitikimams galės siūlyti ir patys dalyviai. 
Į „Idea2show“ platformą kviečiame registruotis įvairiausių informacinių technologijų specialistai: programuotojai, dizaineriai, taip pat, fotografavimo, tekstų rašymo, reklamos veiklą, kitokią meninę kūrybą ir unikalių produktų kūrimą pasirinkę freelanceriai, bei kitas originalias idėjas brandinantys, savarankiškai rinkoje veikiantys specialistai.
Pirmasis vasaros susitikimas jau birželio 4 dieną, 17 val., Klaipėdos Kultūros fabrike. Meetup‘o paskutinė sesija skirta laisvam bendravimui - socialiniame klube „Raketa“.
Iniciatorius ir organizatorius – Klaipėdos Kultūros fabriko bendruomenė. Narystė ir renginiai nemokami.
Mes čia tam, kad įkvėpti, padėti dalintis, išklausyti, suprasti, paremti ir gerbti jūsų idėjas!

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI https://www.meetup.com/Idea2show/

Tel. +3704631101
Facebook: Klaipėdos kultūros fabrikas