„HAVANA LIBRE“ – 2015 m. susikūrusi muzikos grupė iš Havanos. Šio kolektyvo pagrindinė muzikos kryptis visuomet buvo tradicinio kubietiško atspalvio su įvairių šalių (tokių kaip Ispanija, Portugalija, Lotynų Amerikos: Kosta Rika, Dominikos Respublika ir Kolumbija) senosios muzikos mokyklos prieskoniais. Jų repertuare išgirsite gerai žinomas lotynų amerikos dainas, kaip „ El cuarto del tula“, „Lagrimas negras“, „El raton“ ar „Chan chan“ kurios atliekamos grupės narių skamba visiškai naujai, tarsi kitoje dimensijoje.

Už gimtosios šalies ribų beveik nežinomame kolektyve „HAVANA LIBRE“ groja pripažinti muzikantai, kaip perkusionistas Roberto Smith Izquierdo (Capitán), pradėjęs savo profesionalaus muzikanto karjerą 1990 metais prisijungęs prie Lázaro García, Nueva Trova Cubana muzikinio judėjimo pradininko. Drauge su keliais “Buena Vista Social Club” nariais jis grojo įrašant “Médico de la Salsa” grupės albumus. Roberto yra pasaulinių lyderių SABIAN, LP ir GON BOPS būgnų ir perkusijos instrumentų gamintojų reklaminis veidas (endorser).

Pagrindinis grupės balsas, tai Išskirtinio tembro bei temperamento dainininkė Yunierkys Goris Maldonado, kuri savo pėdsaką spėjo palikti tris kartus „Grammy“ nominuotoje grupėje „Tiempo Libre“, vėliau prisijungusi prie nacionalinį prestižą turinčios kabarė grupės “Copa Room”. Yuni kartu su kitais nacionaliniais dainininkais yra kviečiama dainuoti Kubos kasmetinėje kompozitoriaus Juan Arrondo šventėje.

• Yunierkys Goris Maldonado (Yuni) – vokalas
• Iovanni Naranjo Ávila – fleita, saksofonas, vokalas
• Roberto Smith Izquierdo (Capitán) – perkusija, būgnai, vokalas
• Jorge Alfredo Duran Fornaris – akustinė gitara, vokalas
• Roger Bujosa Agrafojo – bosinė gitara, kontrabosas, vokalas

https://www.youtube.com/watch?v=MgkOvkcqdQY
https://www.youtube.com/watch?v=5uU6VhpPDN4

Bilietų bei staliukų rezervacija tel.: +370 460 53530. 

Koncerto pradžia 20 val.