LT

Inga nesupranta, kodėl jos vyras toks nuolankus kooperatyvui – netgi kai juodu galutinai įklimpo į skolas, o kainos tik dar labiau išaugo. Moteris nusprendžia kovoti šiuolaikiškais ginklais – įsprausti lupikautojus į kampą socialinėse medijose. Tik spėjusi atsiraitoti rankoves ji supranta, kaip žemai pasiruošę pulti jos priešininkai. Naujausiame filme Grímuras Hákonarsonas įtaigiai ir su gera humoro doze interpretuoja biblinį pasakojimą apie Dovydą ir Galijotą, perkeldamas jį į nepriklausomos ir drąsios islandų ūkininkės kiemą.

EN

Inga has always questioned the slavish devotion of her husband to the co-op, even as the co-op's debt has spiralled out of control and their prices remain much higher. She decides to openly take action against the co-op via social media. As her campaign progresses, she soon finds out just how low her adversary is willing to go. In his newest feature Grímur Hákonarson tells a powerful David-and-Goliath tale about an independent and courageous Icelandic farmer.

Režisierius / Director: Grímur Hákonarson

Scenarijaus autorius / Screenplay: Grímur Hákonarson

Operatorius / Cinematography: Mart Taniel

Prodiuseris / Producer: Grímur Jónsson

Vaidina / Cast: Arndís Hrönn Egilsdóttir, Sveinn Ólafur Gunnarsson, Sigurður Sigurjónsson

Seansas nemokamas.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų. Taip pat bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.