Šiemet Pasaulinė juoko diena yra perkeliama į vasarą! Ji bus švenčiama rugpjūčio 16 d. Palangos koncertų salėje, kurioje koncertuos humoristas, parodijų meistras Maksimas Galkinas. Žiūrovų laukia naujos ir jau pamėgtos parodijos, humoristinės miniatiūros ir muzikiniai numeriai.

M. Galkinas išgarsėjo parodijuodamas žinomas šou verslo ir politikos asmenybes. Kaip teigia pats humoristas, jam leista mėgdžioti bet kurį žmogų. Filipas Kirkorovas, Renata Litvinova, be dėmesio neliko ir humoristo žmona Ala Pugačiova. M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes. Per visus šiuos metus keitėsi personažai, mėgstamiausi numeriai, ištisos programos, tačiau bet kuris M. Galkino pasirodymas – tai gero ir kokybiško humoro dozė, kurios užtenka ilgam ir kuria galima užkrėsti visus aplink esančius žmones.

„Savo profesionalios karjeros pradžią aš skaičiuoju nuo pirmo pasirodymo Estrados teatre. Tai buvo 1994 m. Aš iki šiol saugau šio renginio plakatą. Pirmas mano solinis koncertas įvyko 2001 m. Psichologiškai man yra lengviau išeiti į sceną gastrolių metu. Tu atvažiuoji į konkretų miestą, kur žmonės laukia tavo pasirodymo. Tai labai malonu“, – sako atlikėjas.

M. Galkinas yra ne tik talentingas humoristas, bet ir puikus dainininkas. Jis meistriškai veda daugybę populiarių laidų didžiausiuose TV kanaluose. Jo asmeninis gyvenimas su Ala Pugačiova jau daugelį metų yra viena pagrindinių temų, apie kurią mėgsta rašyti žurnalistai ir kuri visada įdomi gerbėjams. Tačiau M. Galkinas nevengia pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs bei daugybės mitų ir legendų apgaubtos savo šeimos. „Mūsų šeima didelė ir linksma. Auga dukra Kristina. Ji yra vyresnė už mane – savo patėvį! Jeigu dabar Nikitai Plesniakovui gims vaikas, tai aš apskritai tapsiu jauniausiu seneliu pasaulyje“, – juokauja M. Galkinas.

Kai M. Galkinas išeina į sceną, tą pačią minutę prasideda gero humoro šventė. Atostogos, jūros ošimas ir kokybiškas bei laiko patikrintas humoras – nuostabus vasaros vakaras garantuotas! Vienintelis atlikėjo koncertas įvyks rugpjūčio 16 d.