Palangiškius kviečiame atvykti į diagnostinį tyrimą ir sužinoti plauko svogūnėlio, galvos odos ir veido odos mikroreljefo būklę.
Tyrimas vyks Karamelė grožio studija PALANGOJE, Vytauto g. 65 - 3. Tyrimus atvyksta atlikti UAB BIOFARMACIJA (LABO) specialistės. Tyrimas ir specialistės konsultacija NEMOKAMI!

Išankstinė registracija telefonu: +37060089950.
Daugiau informacijos: www.labo-baltic.eu/nemokamas-tyrimas

----------
Plauko svogūnėlio ir galvos odos tyrimo metu specialistės:
- nustatys, ar yra plaukų nuplikimai ar slinkimas;
- apskaičiuos plaukų tankį 1 cm2;
- stebės plauko stiebo pokyčius ir plaukų augimo fazes;
- nustatys, ar yra nuplikimas dėl uždegiminių galvos odos ligų, chemoterapijos ar medikamentų;
- atras, jei yra galvos odos ir plaukų suintensyvėjęs riebalavimasis ar išsausėjimas, niežėjimas ir pleiskanojimas, seborėjinis dermatitas ar žvynelinė;

Veido odos raukšlės gylio diagnostikos metu:
- analizuos veido kontūro pakitimus, raukšlių gylį, odos mikroreljefo būklę.
------------
KAIP VYKSTA TYRIMAS?
Tyrimai atliekami profesionalia gamintojo įranga - trichologiniu aparatu - LABO Micro Camera HD PRO, kuri specialių linzų dėka priartina ir išdidina vaizdą iki 400 kartų. Specialistė išoriškai vedžioja antgalį su kamera per jūsų plauko ilgį, galvos odą, veido odą, o jūs kartu stebite priartintą vaizdą ekrane. Specialaus pasiruošimo tyrimui nereikia, švarūs plaukai ir veido oda be makiažo (jei būsite su makiažu - ne bėda, specialistė nuvalys makiažą su kosmetikos priemonėmis).
------------
Po tyrimo Jums bus suteikta profesionali konsultacija ir rekomenduoti asmeniškai Jūsų galvos odai, plaukams ir veido odai tinkamiausi Crescina Lietuva ir Fillerina Lietuva produktai. Tyrimo dieną galios specialios nuolaidos CRESCINA ir FILLERINA produktams.

CRESCINA – tai plaukų terapija, sukurta ir patentuota Šveicarijoje: ampulės ir šampūnai, kurie skatina plaukų augimą, stiprina plauko struktūrą ir stabdo slinkimą.
FILLERINA – tai pirmasis pasaulyje neinvazinis hialurono ir peptidų užpildas veido raukšlėms. Patentuota Šveicarijoje.
---------------
Konsultacija apie CRESCINA ir FILLERINA produktus www.labo-baltic.eu arba +370 678 75528, [email protected] (Asta).
Tyrėja Viktorija +370 663 14181.