***ATSINEŠK ŽAISLĄ Į ARENĄ!*** 

Šių rungtynių ilgosios pertraukos metu kartu inicijuosime Žaislų Lietaus akciją! Kviečiame visus, tiek tėvelius, tiek vaikus, į rungtynes atvykti su pliušiniais bei kitais žaislais ir taip padaryti Kalėdinį stebuklą tiems, kurie jo laukia labiausiai. Jūsų dovanos atiteks Palangos miesto bendruomenės šeimoms, o „Kuršių“ krepšininkai kartu su Palangos Miesto Socialinių Paslaugų Centras atstovais žaislus išdalins jau kitą savaitę, gruodžio 21 dieną, iškart po Kalėdinių rungtynių Palangos arenoje. Nebūkime abejingi ir savo gerumo banga pradžiuginkime mažiau turinčius mūsų bendruomenės vaikus. Jūsų žaislai Palangos arenos aikštelę užpildys vos tik pasibaigus antrajam kėliniui.
ĮĖJIMAS - NEMOKAMAS!

Tai nebus tik mūšis prieš vienus grėsmingiausių varžovų visoje NKL.  Šį šeštadienį parodykime, kad esame vieningi ne tik kaip komanda, tačiau ir kaip miesto bendruomenė. 

Rungtynių metu pakviesime susirungti dėl mūsų draugų Palangos baseinas ir Van Wurst įsteigtų prizų. Jūsų patogumui arenoje MaxCoffee pasiūlys įsigyti gaiviųjų gėrimų, kavos bei užkandžių.
Jūsų patogumui arenoje galėsite įsigyti gaiviųjų gėrimų, kavos bei užkandžių. 


Negali atvykti į Palangos areną? Susitikimo tiesioginę transliaciją rasi per InfoTV bei DELFI TV 

#BCPALANGOSKURSIAI #VisosLietuvosKurortoKomanda #KursiaiMentality

FB/IG: @bcpalangoskursiai