Šiemet Žolines švęsime su trenksmu! Jau ketvirtadienį Meilės terasa pulsuos Lotynų Amerikos ritmais – laukia Zumba Maratonas po atviru dangumi! Daug garso, muzikos, šokių ir tikra pozityvumo bomba!

Scenoje pasirodys ir jus “pasitaškyti” pakvies profesionalai – aukšto lygio Zumba treneriai iš skirtingų Lietuvos kampelių. Pagrindiniai renginio svečiai, tarptautinio pripažinimo sulaukę “Zumba Next Rising Presenter 2019” finalistai - Augustina Juknė (Vilnius) ir Dovydas Veiverys (Klaipėda). Augustina ir Dovydas buvo atrinkti iš daugiau nei 800 Zumba instruktorių visame pasaulyje ir su kitais 5 finalistais pakviesti į JAV, kur dalyvavo didžiausioje pasaulyje Zumba konferencijoje Orlando (Florida) bei vedė treniruotes ten susirinkusiems. Prieš kelias dienas jie grįžo į Lietuvą ir yra pasiruošę savo energija ir emocijomis pasidalinti su jumis.

Kartu scenoje su Augustina ir Dovydu pasirodys labai žavios, šarmingos ir savo energija užkrečiančios trenerės - Sigita Laurinaitienė ir Gabrielė Gegieckatė.

Kviečiame visus norinčios pajusti tikrą Lotynų Amerikos dvasią, norinčius paprakaituoti ir pasilinksminti po atviru dangumi ir smagioje kompanijoje.

Laukiami visi – ir pirmą kartą išbandysiantys Zumba ir jau patyrę šokėjai.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Renginio laikas: 18:00 – 21:00
Apranga: laisva sportinė
Avalynė: Sportinė
Su savimi turėti: Vandens, rankšluostuką.

LAUKIAME JŪSŲ VISŲ!